Güzel Çirkin 2.Bölüm Fragmanı ve Özeti

güzel ve çirkin dizisi 2.bölüm

güzel ve çirkin dizisi 2.bölüm


Güzel Çirkin 2.bölüm fragmanı izle 27 haziran 2013
Kanal d ekranlarında 20 haziran 2013 perşembe günü ilk bölümüyle yayınlanmaya başlayan Güzel Çirkin dizisinin oyuncuları ve Güzel Çirkin tüm bölüm fragmanları sitemize eklenecektir.

Rahmetli Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal ile Naz Elmas başrollerini paylaşacak. Usta oyuncular izleyicileri ekrana kitleyecekler.
ALi Sunal ile Naz Elmas Polisiye dizisinde beraber rol alacaklar. Kanal d Güzel Çirkin polisiye dizisi çok yakında başlayacaktır.

Güzel Çirkin 2.Bölüm Fragmanı

Murat ve Nazlı yani Ali Sunal ile Naz Elmas beraber çalışmaya başlarlar.
Murat ve Nazlı kendi hareketlerini olaylara karşı yorumlarını bakış açısına herşeyiyle birbirinden farklı 2 polis.

Bu kaba, sürekli şarkı türkü söyleyen, espri yaptığını zanneden, dağınık, disiplinsiz adam Nazlı’yı hiç şaşırtmamıştır. Değil halkın güvenliği, bir evcil hayvanın bile güvenliği bu beceriksiz adama emanet edilemez. Onun gibi polisler yüzünden adalet sistemi işlememekte, insan hakları ihlal edilmektedir. Onun gibiler yüzünden Emniyet Teşkilatı’nın imajı zedelenmektedir.

Güzel Çirkin dizisi hakkında yorumlarınızı buradan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu yazı Fragmanlar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>